Domača stran

Izleti

Galerija rož

Mizarstvo

Zaplana

Novosti

Izleti po Sloveniji

Najnovejši opisi

Ostali izleti

Na naših spletnih straneh si lahko ogledate množico izletov v manj znane dele Slovenije. Posamezen izlet lahko izberete iz spiska izletov spodaj, ki ga lahko tudi poljubno uredite, ostale tematike našega spletišča pa iz povezav na vrhu zaslona.
 
Izlet  Nadm. višina  Viš. razlika  Trajanje  
Abitanti4181803
Alničje1210
Ambrož pod Krvavcem10884903
Andrej nad Zmincem6162602
Baba11196202.5
Baba (nad Kokro)768250
Bevkov vrh10514503
Blegoš1562
Blegoš iz Hotavelj156211006
Blegoš iz Leskovice15627504
Blegoš iz Volake15629904.5
Boč9786504
Brda nad Lipanco20085903
Brunk iz Hotemeža5573503
Bukov vrh in Vinharje nad Poljanami8324404.5
Cerje3431501.5
Čarovniška Slivnica11145502.5
Čaven1242
Čaven iz Lokavca124210805
Čaven iz Stomaža12429504
Čmaževski turn1609
Čreta z Vranskega9446004
Črna prst184410406
Črni hribi: od meje z Italijo do Renškega vrha4634004.5
Črni vrh nad Cerknim12882901.5
Črno jezero1197501
Debela peč20146104
Dobrča16439205
Dolski maj9122502
Donačka gora8842902
Ermanovec968
Ermanovec iz Kopačnice10265003
Ermanovec s Sovodnja10264302.5
Goli vrh na Šavnicah142610204.5
Goli vrh nad Jezerskim17878604.5
Golica18358905
Golič8903905
Gora Oljka iz Polzele7334404
Goropeke6982001.5
Gospodična8284602.5
Gozdnik in Kotečnik109010605
Grad Snežnik
Gradišče nad Bašljem873
Gradiška Tura7935003.5
Grintovec255817009
Hleviške planine9086505
Iz Branika na Pedrovo3803002
Iz Hotavelj na Slajko in Špik9084903
Iz Logarske doline na Okrešelj13954002
Iz Planine na Petričev hrib (Oblenk)9374504
Iz Trebije proti Ermanovcu9685302.5
Iz Vrzdenca na Samotorico in Kožljek7884303
Jamnik in Vodiška planina nad Kropo13007705
Javorč901
Javorč iz Gorenje vasi9015003.5
Javorč iz Žirov9014102.5
Javorniki nad Cerkniškim jezerom12687404.5
Javorniški rovt939
Jezerski Stog20409005
Kalški greben222411507
Kamnik in Hom8567406
Kamniški vrh12597704
Kamniško sedlo187612806
Kavčič iz Podgorja8834403
Kladivo20946066
Klek in Golica175311506
Klemenča jama12084403
Klopni vrh13405
Kobariški Stol1673
Kobilja glava14754303
Kofce1488
Kofce iz Doline14888864
Kofce od Matizovca14884162
Kofce s planine Dolžanka14884503
Kojca iz Jesenice13036003
Kokoš nad Lokvijo6702102.5
Komen1684
Kompotela1989
Konj iz doline180312006
Korena nad Horjulom7293802.5
Košutica196810706
Kovk iz Vipavske doline9615503
Kovk nad Colom961
Kozji vrh16289004
Kranjska reber14355403.5
Kraški rob4493105
Krim11078006
Križna Gora in Planica669
Krofička20831250
Krstenica16705303
Krvavec in Zvoh19715302.5
Krvavica9095103
Kucelj iz Predmeje12375703.5
Kucelj iz Vrtovina123711006.5
Kucelj na Čavnu1237
Kuk nad Hrastovljami5073202
Kum1220
Kum iz Trbovelj122010106.5
Kum iz Zidanega Mosta122010196.5
Kuren5202202
Kurji vrh1466
Lačna451
Lačna iz Gračišča4511501.5
Lačna iz Hrastovelj4512902
Lačna iz Kubeda4512202.5
Lepenatka142510006
Lipanca1630
Lipanca iz Medvedove konte16302201
Lipanca iz Rudne doline16303804
Lipanca z Rudnega polja16303103
Lipanski vrh in Mrežce19743502
Lipnik iz Zazida8044204
Lubnik1025
Mala gora10342002
Mala Lazna1096
Malenski vrh9874202.5
Mali Draški vrh21328005
Mali Golak14954902.5
Mali plac296501
Martinj steza13086
Miklavška gora9552102
Močilnik300502
Mrzli vrh nad Žirmi9875173.5
Mrzlica iz Prebolda11227705
Na Čaven po Srednječavenski poti12425803
Na Kojnik iz Podgorja8022904
Na Kovk s Cola9613202
Na Kucelj mimo Školja svetega Pavla12379005
Na Lipanco od spomenika Pri rupah16303002
Na Planino s Kurena7352101.5
Na Planino z zgornje Zaplane735701.5
Na Polhograjsko Grmado iz Belice8985603
Na Slavnik iz Prešnice10285605
Na Trstelj iz Dornberka6435403
Na Trstelj po grebenu Črnih hribov643
Nad Šitom glava20874702
Nanos iz Razdrtega12626403.5
Nanos iz Stran12626104
Obronki Bržanije: od Hrastovelj do Zazida4503303.5
Od Črnega vrha do Blegoša15628206
Od Ospa do Socerba4374102
Od Padne do Sv. Petra2803604
Osolnik8584
Ostrič in Medvižica10545003.5
Otliško okno8206003
Peca212512006
Pekel pri Borovnici6503002
Planina iz Kurje vasi7354202
Planina Korošica15546503
Planina nad Vrhniko735
Planina od Starega malna7353602
Planina Razor13154202.5
Planina Seča16988204
Plaz5292701.5
Pleša na Nanosu1262
Pliskina pot2801002.5
Po planinah pod Voglom17003503
Pod Špikom14247004
Pokojišče7324003
Polhograjska Gora8244202.5
Polhograjska Grmada898
Polhograjska Grmada čez Gonte8985003
Polhograjska Grmada čez Ravnek8985203
Porezen iz Jesenice16309306
Potepanje po Veliki planini16663503
Pršivec1761
Raduha2062
Raduha iz Robanovega kota206214808
Raduha s planine Loka20626303.5
Rašica6412
Rodne6984602
S Samotorice do Korene729502.5
Sečoveljske soline01
Sivka iz Zaloga9345304.5
Slap Grmečica
Slapovi pod Bohorjem4802003
Slavnik in Grmada1028
Slavnik in Grmada iz Podgorja10285103
Slavnik iz Markovščine10284705
Sleme207714366
Smuk v Beli krajini5473071.5
Snežnik s Sviščakov17965504
Spodmoli nad Mlini4083303.5
Stara pošta na Hrušici873
Stari grad nad Smlednikom5171
Stegovnik16922503
Stenar250115008
Strelovec176310026
Strma pot na Slavnik iz Podgorja10285102.5
Struška1944
Suhi vrh na Nanosu13137235
Sv. Duh in Križna gora nad Podkrajem12134133
Sv. Ivan in Šebreljska planota6304203
Sv. Jakob nad Preddvorom9614402
Sv. Lovrenc nad Postojno10193002
Sv. Primož nad Kamnikom8264002
Sv. Vid nad Čatežem3862502
Sveta planina1011
Sveta Trojica v Krpanovi deželi11062502
Sveti Ahac (Gora) nad Turjakom7482601
Sveti Anton na Pohorju8545404
Sveti Jošt nad Vranskim935
Sveti Jošt s prevala Lipa9352101
Sveti Jošt z Vranskega9356304
Sveti Lovrenc nad Bašljem8922
Sveti Miklavž nad Vipavsko dolino4452002
Sveti Ožbolt nad Zmincem8592402
Šija18801350
Škocjan4401002
Školj sv. Pavla4982702
Škrbina in Kuk6274403
Šmarna gora669
Šmohor787
Tamar11061502
Tinjan iz Ospa3743402
Tosc z Rudnega polja227510007.5
Tošč iz Mačkovega grabna10216204
Trebnji vrh5812802
Trije kralji na Pohorju11815203
Trojica nad Dobom5302503
Ulovka8002001.5
Uskovnica pozimi11546085
Velika planina1666
Velika planina z Volovljeka16666404
Veliki Draški vrh22439005
Veliki Rogatec157710006
Veliki travnik16375
Veliki vrh nad Jezerskim16964
Veliki vrh nad Kofcami20886003
Viševnik20507004
Vodični vrh16215704
Vogar10544803
Vogel192210006
Volovja reber10991502
Vremščica1027
Vremščica iz Gornjih Ležeč10273602
Vremščica iz Senožeč10274703
Vrh Korena19995005
Vrh nad Škrbino2054900
Vrh Svetih treh kraljev844
Vrh Svetih treh kraljev iz Izgorij8442803
Vrh Svetih treh kraljev iz Sopota8443202
Vrsnik nad Žirmi7432602
Vrtača z Ljubelja218111507.5
Zaplana
Zgornji Kras440501
Žavcarjev vrh9156356
Ženiklovec1715

©Ivan Pepelnjak, 2002-2007

Bi radi, da vas obveščamo o novostih na naših straneh? Vpišite se v knjigo gostov.

Če želite, nam lahko pošljete sporočilo.